Kim jesteśmy?

Home / Kim jesteśmy?

Wyjątkową grupą młodych ludzi, która na chwilę obecną liczy sobie około 30 osób. Wspólnie z pedagogami, terapeutami, artystami kreujemy nową rzeczywistość, rozwijamy swoje pasje, zainteresowania, podnosimy swoje umiejętności, nadrabiamy braki. Spotykamy się popołudniami, weekendami, czasem nawet w święta.

W tym czasie wiele się dzieje. Samodzielnie wymyślamy chorografie, jeździmy na pokazy, prowadzimy zajęcia np. w domach dziecka.

projekt-bez-tytulu-5
 

Od 2012 r. wspólnie tworzymy zespół hip hopowy„Hope 4 Street” czyli Nadzieja dla Ulicy. Od połowy 2012 r. do końca 2015 r. zagraliśmy około 80 koncertów. Wydaliśmy jedną płytę „Bity Praskie” (nagrywana od jesieni 2012 r. ukazała się w 2014 r., zawiera 12 utworów). Aktualnie ma powstać w szybkim tempie druga płyta. Występowaliśmy głównie na terenie Warszawy i okolicy, ale także podczas Jarmarku Podhalańskiego w Nowym Targu (2014), czy Festiwalu Haliganda w Koszycach na Słowacji (2015). Graliśmy u boku zespołów: „Łona i Weber”, czy „Arkadio”, a we wrześniu 2015 r. byliśmy gospodarzami koncertu „Hope 4 Street + Przyjaciele” podczas „Nocy Pragi na Ząbkowskiej” imprezy, która zgromadziła w sumie 12 tysięcy uczestników.

 
youtube-logo-full_colorprojekt-bez-tytulu-7